Alkalmazásfejlesztő – Manufacturing Execution System

  • Harman
  • HU - FE - Székesfehérvár, Hungary
  • 4 days ago

Company Name: Harman

Location: Székesfehérvár, Hungary, FE, HU

Overview

Feladatok:

  • Windows munkaállomásokon futó termék nyomkövető rendszerhez kapcsolódó alkalmazások fejlesztése
  • Egyéb termeléshez kötődő programok fejlesztése, továbbfejlesztése
  • Riportok fejlesztése, módosítása
  • Meglévő alkalmazások optimalizálása, újragondolása
  • Futó alkalmazások támogatása, hibajavítások, karbantartások elvégzése
  • Elvégzett fejlesztések dokumentálása, oktatása

Elvárások:

  • Főiskolai végzettség, mérnöki/informatikai területen
  • Adatbázis kezelő rendszerek ismerete (MSSQL)
  • Programozási ismeretek és tapasztalat (C#)
  • 1-2 év tapasztalat alkalmazásfejlesztési területen (lehet pályakezdő is)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (szóban és írásban)
  • Nyitottság új technológiákra
  • Önálló tanulási képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség, proaktív hozzáállás

Előny:

  • BI termékek ismerete pl. Qlik
  • ERP ismeret (SAP)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

#LI-VP1

HARMAN is an Equal Opportunity /Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or Protected Veterans status. HARMAN offers a great work environment, challenging career opportunities, professional training and competitive compensation. (www.harman.com)