Supply Chain Manager, EMS

  • Harman
  • Hungary - Székesfehérvár, Hungary
  • 3 days ago

Company Name: Harman

Location: Székesfehérvár, Hungary, HU

Job Duration: 2021-04-08 to 2021-05-08

Overview

Feladatok:

  • Az EMS folyamatainak kezelése 2-3 EMS beszállító és 5 Harman gyár számára
  • Rendelés, szállítási folyamat kidolgozása a Harman Magyarország működésének     kiterjesztése után 500-550 millió USD forgalom mellett
  • Az EMS termékek készletének kezelése a vállalati irányelvek alapján
  • Az EMS rendelési folyamat összes belső ellátási láncának kezelése
  • EMS csapat koordinálása
  • Napi szintű kapcsolattartás beszállítókkal

Elvárások:

  • Főiskolai diploma
  • Legalább 5 éves tapasztalat logisztikai területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Jó probléma megoldó készség.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködés a világ legnagyobb autógyártóival;
  • Home office;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre.

HARMAN is an Equal Opportunity /Affirmative Action employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability or Protected Veterans status. HARMAN offers a great work environment, challenging career opportunities, professional training and competitive compensation. (www.harman.com)