Értékesítő-mérnök – Délkelet-Magyarország

Company Name: Kennametal, Inc.

Location: South East, DE, HU

Job Duration: 2021-04-07 to 2021-05-07

Overview

A Kennametal Inc. több mint 80 éve egy olyan vezető globális technológiai vállalat, amely ügyfelei számára a legmagasabb szintű termelékenységet biztosítja az anyagtudománynak, kopásálló termékeinek és egyedi szerszámozási megoldásainak köszönhetően. Ügyfelek a repülőgépgyártás, útépítés, bányászat, energetikai es általános mérnöki technológiák illetve az autoipar minden ágából a Kennametalhoz fordulnak, hogy segítségével termelésük pontosabbá és hatékonyabbá váljon. Minden nap körülbelül 10.000 munkatárs segíti őket több mint 60 országban versenyképességük megőrzésében. A Kennametal körülbelül 2,4 milliárd dolláros forgalmat generált a 2019-as pénzügyi évben. Ha többet szeretne tudni a Kennametalról, látogasson el honlapunkra: www.kennametal.com. Kövesse a @Kennametal oldalt: Twitter, Instagram, Facebook, LinkedIn és YouTube.

Az Ön feladata forgácsoló szerszámaink értékesítése és alkalmazásuk támogatása esztergálás-marás-fúrás műveleteknél. A területe Kelet-Magyarországot fedi le. (Debrecen, Kecskemét, Szolnok, Békéscsaba)

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzlet fejlesztés:
    • Új ügyfelek felkutatása és megszerzése
    • Meglévő üzleti kapcsolatok bővítése,fejlesztése
    • Új értékesítési potenciál azonosítása és fejlesztése
    • Megmunkáló gépek felszerszámozás a gépgyártókkal együttműködve
    • Kiadott árajánlatok folyamatos nyomonkövetése
  • Szoros együttműködés a Kennametal mérnőkeivel és ügyfélszolgálatunkkal
  • Az árajánlat műszaki paramétereinek és teljesítményadatainak meghatározása
  • Ártágyalások önálló lefolytatása
  • A heti és havi jelentések időben történő elkészítése, valamint az adminisztratív tevékenységek megtervezése és végrehajtása
  • Az ügyfelek elégedettségének növelése és biztosítása
  • Szoros együttműködés az alkalmazás technikusal
  • Vevőgondozás és értékesítés utáni támogatás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki vagy mérnöki Bsc / Msc végzettség
  • Több éves termékértékesítési tapasztalat
  • Előnyt jelent továbbá a CNC gépek és a modern szerszámrendszerek megmunkálásában (esztergálás, marás, fúrás) szerzett tapasztalat
  • A gyártási stratégiák és a gyártási folyamatok alapos ismerete
  • Jó anyagismeret
  • Az üzleti összefüggések megértése
  • Értékesítési tapasztalat gépiparban
  • Magabiztos fellépés a vevőknél
  • Jó PC-ismeretek (MS Office, CRM)
  • 100% -os utazási hajlandóság
  • Jó angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Otthoni irodai felszerelés
  • Vállalati laptop és mobiltelefon
  • Céges autó magánhasználatra is